You HavYou Have 1 Item in your Cart. Price is $199

تامین تجهیزات ابزار دقیق و بیرینگ

شرکت آرشا اسپاد شایان توسط گروهی از کهنه صنعت گران ایران و پس از کسب تجارب فراوان در زمینه بازرگانی و فنی با اهداف خاص ایجاد گردیده است که خلاصه ای از آن به استحضار می رسد.

هدف اصلی تاسیس این شرکت فراهم نمودن محیطی امن برای مشتریان سراسر کشور جهت تامین کالاهای مورد نیازشان است. این محیط امن کارفرما را از ابتدای ثبت سفارش تا زمان تحویل و نصب کالا همراهی می نماید. مجموعه آرشا اعتقاد به زنجیره تامین دارد، چرا که خرید را یک فرآیند می بیند.

زمینه فعالیت ما توسعه تامین کالاهای صنعتی مورد نیاز برای صنایع مختلف کشور است و نقطه تمرکز آن بر روی تامین انواع بیرینگ ها و  لوازم اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق است . با توجه به سابقه بلند مدت و در ارتباط بودن با صنایع مختلف از جمله صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد، سیمان و صنایع خودرو سازی و همچنین صنایع تولید لوازم خانگی آمادگی خود را در جهت ارائه خدمات به شرح زیر اعلام می دارد.

شرکت ارشا با شرکت های بزرگی سابقه همکاری داشته ازجمله:

1-همکاری با انتقال گاز منطقه 2 

2-صنایع شیمیایی ایران

3-پالایشگاه (اصفهان،تبریز، کرمانشاه وبندرعباس)

4- پتروشیمی( فن آوران، قائد بصیر، کاویان، مبین، شیمی بافت، مرجان و اصفهان )

5- پارس جنوبی

6-فولاد (کوهپایه ، کاوه فولاد آریا،مبارکه ، خوزستان ،امیرکبیرکاشان، هرمزگان، آلیاژی اصفهان)

7- ذوب آهن اصفهان،

8-مپنا و نیروگاه های بزرگ ایران نظیر (شهید منتظری،نیروگاه جنوب اصفهان) 

هر شرکتی مزیت ها و قابلیت هایی دارد که متفاوت از شرکت های رقیب است . در واقع مزیت رقابتی مجموعه ای از توانایی های منحصر به فرد یک شرکت است که اجازه نفوذ به بازارهای دلخواه و برتری به رقبا را برای آن شرکت فراهم می کند این شرکت.همراه با خدماتی پایدار و همیشگی خود ؛هیچ گاه در هیچ کاری تیم پشتیبانی ما از مسئولیت های خود کناره گیری نکرده است و تا پایان راه همراه با مشتری بوده ایم.

 

 


شرکت بازرگانی و تامین آرشا اسپاد شایان